אינדקס אתרים אינדקס אתרים
אודות אתר צור קשר אתרים מומלצים קידום אתרים   פרסום אתריםמיגון מקרינה

הקרינה האלקטרומגנטית והסלולרית פוגעת בנו ברמות שונות. מיגון קרינה יעיל ומקצועי אשר חוסם קרינה מזיקה ייצור הגנה מיטבית לבני אדם ובעלי חיים.

התגוננות מקרינה סלולרית
אמנם אלו לא פעולות של חברה מקצועית המבצעת מיגון קרינה לבתי ספר, מוסדות,קניונים וכדומה. באתר של החברה ניתן לקרוא עוד וללמוד על כל סוגי הקרינה, מייננת ובלתי מיננת. סכנות,מהם הערכים המסוכנים, מרחק ממקור הקרינה ועוד. אולם שינוי קל והקניית כמה הרגלים יומיומיים יחסמו ויקטינו עד כדי מניעה. אם מדובר בקרינה סלולרית מהסמארטפון אז אפשר לנקוט בכמה צעדים חשובים כדי למזער את הנזק. ראשית כמובן זה השיחה. בעת שיחה נהוג לקרב את הטלפון הסלולרי אל האוזן בכדי לשמוע וכמובן לדבר עם הצד השני. עדיף ברוב המקרים להפעיל את רמקול המכשיר - אם השיחה אינה פרטית אישית. ובנושא דיסקרטי. מומלץ גם להמעיט השימוש באוזניות עם חוט (אלו עם חיבור 3.5 ) כי אז הרבה מהקרינה מגיעה לאיזור האוזניים. אפשר להתחיל להשתמש באונזיות אוויר שאינן מוליכות קרינה. כי בעצם אין להן חיוט עם ברזל שמוליך זרם חשמלי. מומלץ לא לאחסן את המכשיר בכיס מכנסיים קרוב למפשעה. לא רק גברים, גם נשים עלולות להחשף לגלים שפולט הסמארטפון קרוב לרחם. בזמן טעינה - הרחיקו את המכשיר שאתם טוענים מאיזור הראש והגוף. לפחות עד כדי מטר וחצי לייתר ביטחון. במיוחד עטינת מכשיר סלולרי בלילה, בזמן השינה. לא ליד המיטה ורחוק ככל האפשר מכם.

חסימת קרינה גם ממכשירים בבית
בכל בית סטנדרטי ישנם מכשירי חשמל הפולטים קרינה. בעיקר בעת פעולה, ובמיוחד אלו עם ההספק הגבוה. טלויזיה, מחשב נייד או שולחני, טאבלט...ובמיוחד מכשיר מיקרוגל. מכשיר המיקרוגל מחמם מזון בעיקר על ידי גלי מיקרו. זוהי הקרינה המייננת אשר גורמת למולקולות שבמים לנוע במהירות עצומה. התנועה הזו יוצרת תוצר לוואי של חום מאוד גבוה. חימום במיקרו של פיתה קפואה לעומת פיתה קםואה שהוטבלה במים - נותנות תוצאות שונות. הנוזלים נעלמים המהירות מהמזון - שעלול להיות ייבש כתוצאה מכך. לכן גם לפני הפעלת המכשיר וחימום עם הקרינה של המיקרוגל, מומלץ להזליף מעט רסס מים על המזון - למנוע ייבוש.

חומר מגן קרינה
ישנם כמה פיתוחים של חומרים המגנים מקרינה כמו מכסה על הדלת של מכשיר המיקרוגל. הוא אמור לחסום את הקרינה שנוצרת בתוכות בעת ההפעלה בבית. כמו כן ישנה קרינה בתדר נמוך של שדות מגנטים וחשמליים ממחשב נייד שהוא מאוד נפוץ. המשטח חוסם קרינה ללפטופ ואמור להגן על המשתמש, בעיקר כשהוא מונח על הברכיים בעת ההקלה והקריאה. ישנו גם מוצר אשר נועד להתקנה על המסך עצמו. זהו ציפוי מסך שקוף שמונע את הצריבה שמרגישים בעיניים לאחר זמן ממושך של צפייה.

אינדקס אתרים כל הזכויות שמורות © 2007