אינדקס אתרים אינדקס אתרים - אינדקס אתרים. מדריך אתרים המציג כל אתר לפי תאור, מבצעים יחודיות ואפשרות ליצירת קשר
אודות אתר צור קשר אתרים מומלצים קידום אתרים   פרסום אתריםקידום אתרים
המדיה הקרוייה אינטרנט בפלוקסי מכילה מיליונים רבים של אתרים אשר כל אחד מהם מציג תוכן אחר בנושאים שונים כיד הדימיון הטובה. מילת המפתח המתאימה ביותר לתאר את הרשת הינה מידע, ערב רב של מידע ותמונות אשר כל מי שברשותו מחשב או גאדגט אחר המחובר לאינטרנט יכול לצפות בהם וברובם גם להעשיר את הידע או להכיר דברים אחרים מכל רחבי העולם. אולם אדם רגיל המעוניין למצוא תוכן בתחום ספציפי יפנה מן הסתם אל מנועי חיפוש, ודי לאמר כי מנוע החיפוש גוגל הינו המועדף על רובם. כאן צצה הבעיה של רוב בעלי האתרים כיצד להופיע בתוצאות החיפוש של המנוע בכדי שיותר מבקרים אשר מחפשים מידע לפי מילות מפתח יגיעו אל האתר, ואם זה אתר מסחרי מן הסתם ייתכנו גידול בחוג הלקוחות של החברה. אחת האפשרויות היא כמובן בתשלום על ידי פתיחת חשבון בגוגל, הגדרת תקציב ובחירת מילות חיפוש אשר לפי דעתו של בעל האתר הם אשר ינתבו יותר מבקרים לביקור וצפייה. ישנם לא מעט חברות קידום אתרים אשר הינן בעלי ניסיון וידע מעמיק מעט יותר מאשר מנהל אתר שכל הנושא הזה חדש לו וסביר להניח שהחרה המספקת שירות זה תנהל את הקמפיין ביעילות גדולה יותר באותו תקציב.
אפשרות נוספת לנסות להתמקם במיקומים טובים בתוצאות החיפוש של גוגל הינו קידום אתרים בתוצאות האורגניות, וכאן המלאכה הרבה יותר מורכבת וקשה עד מאוד כאשר ישנה תלות וקורלצייה - התאמה - כזו או אחרת בין הביקוש למילות החיפוש - לבין ההיצע ובהתאם גם לתחרות אשר קיימת סביב אותם מילות חיפוש. לא נחטא אם נאמר כי לרוב ככל שמילות החיפוש מבוקשות יותר ויש תחרות גרידא בנושא, וככל שההכנסה אשר אותם מילים מייצרות - כך הקושי והמורכבות גדולים יותר.

קידום אתרים בגוגל
האפשרות של מציאת מבוקשם של כל אותם מחפשי מידע תוכן או תמונות הינה חיפוש בגוגל. כמנוע חיפוש אמין אשר מאחרי הקלעים מתוחזק ומתפתח מידי יום מתוך מטרה אחת ברורה לקיומו : הצגת תוצאות חיפוש הכי אמינות שאפשר עבור מחפשי המידע, זה שגוגל גם מאפשר פרסום ממומן בתשלום בתוצאות - הדבר טריוואלי ונכון לעשותו כחברה שלא קיימת ופועלת לשם שמיים בלבד אלא גם להשגת רווחים. בכדי לנסות להצליח באופן עצמאי ולבצע קידום אתרים בגוגל יש לבצע כמה צעדים בסיסיים בקוד האתר , בתוכנו וגם ביחודיות המידע שבו.
יש להשתמש נכון בתגי המטא : description, robots , title, Content-Language .....
חשוב לציין לתמונות ALT נכון קצר ואמיתי המתאר את התמונה
לא לכתוב תוכן המכיל חזרה מרובה על מילות מפתח שבהם ברצונך להתקדם בגוגל, כי אז גוגל יזהה ועלול לחשוד במניפולצייה מצדך.
מותר וכדאי להוסיף את האתר בכל מיני אינדקסים ומקומות המאפשרים הוספת אתר כולל תאור קצר וממצה של תוכנו כמו אינדקס אתרים זה המאפשר פרסום אתרים בחינם ללא תשלום או תמורה אחרת. לדעתנו אין מבחינת גוגל מניעה שכזו שהרי בעל האתר מעוניין לפרסם את עצמו באתרים מתאימים כל עוד הם מאפשרים ומעודדים את הפירסום החינמי.
ובכלל נקודת המוצא הטובה ביותר למי שמנסה בעצמו : שמור על אמינות בלי לנסות טריקים או הטעיות של גוגל, כי הרי במוקדם או במאוחר וכניראה שממש מהר המנוע והאלגוריתם המורכב שלפיו הוא פועל יזההו כל טריק או מניפולציה.

אינדקס אתרים כל הזכויות שמורות © 2007